Užitečné odkazy

www.paintballsport.cz
www.paintballsport.cz/bazar/

Internetový obchod s paintballovým vybavením v Kroměříži - není nejlevnější v republice ani nemá největší nabídku, ale je známý vcelku solidním jednáním. Zboží zpravidla zasílají velmi rychle, v dobré kvalitě a nebudete překvapeni výší poštovného nebo balného. Zajímavá je hlavně nabídka různých náhradních dílů, příslušenství k CO2 a asi nejživější ryze paintballový bazar na českém netu. Ceny nového zboží jsou bohužel standartní (= místy lehce přemrštěné)... co můžete kupujte v bazaru, náhradní díly tady.
www.sifos.cz


Jedna z několika českých firem která dosud prodává, vyměňuje a plní 7g plnitelné sifonové bombičky, kivety apod. Na E-mail sice z pravidla vůbec nereagují, ale přes telefon spolehlivě fungují.
www.kotte-zeller.de
Geograficky asi nejbližší obchod který prodává .50" paintballové kule pro 3357 Spotmarker. Mimo to mají i pěkný výběr maskáčů s různým méně obvyklým maskovacím vzorem (např. alpský nebo dánský Flecktarn, Tigerstripe, ACU AT-Digital) za zajímavé ceny. Pokud mluvíte německy a máte eurový účet v bance, zasílání není problém - ozkoušeno.
www.pbreview.com
www.pbreview.com/forums/

Hlavně recenze paintballových zbraní, masek a příslušenství od samotných hráčů paintballu (obvzláště zajímavá jsou zdejší hodnocení PGP, Xtry a Sterlingu), ale po registraci i slušné a rozsáhlé diskusní fórum.
www.palmer-pursuit.comPalmer Pursuit Shop - web obchodu Glena Palmera, jednoho z největších odborníků na paintballové zbraně, autora prvního opravdového funkčního paintballového semiautomatu, spoluautora Autocockera, autora Blazeru, celé řady nejlepších regulátorů a největší kapacitu na ladění PGP.
www.mcarterbrown.com

web Earona Cartera, věhlasného Hawaiského ladiče, jednu z největších kapacit na zbraně s nelsnovým mechanismem, určený příznivcům starých, vzácných a neobvyklých paintballových zbraní (a hry s nimi). Jedna z nejlepších stránek pro ty kteří vlastní nějakou "zastaralou hračku" nebo něco "špeciálního". Mezi spoustou čumilů a kecalů se tam pohybuje několik lidí kteří mají opravdu hlubší znalosti kde čeho.
pgpog.org


PGP Owners Group - klub vlastníků PGP. Statické stránky už dlouho bez aktualizace, diskuse stále živá, ale bohužel, již prosta jakýchkoliv skutečných odborníků a opravdových nadšenců...
Kwoklea Wu
Sterling Info Page


Značně neaktuální, ale stále asi nejlepší stránka na netu o Sterlingu a příbuzných zbraních. Dlouho bez aktualizace, diskusní fórum nefunkční, ale obsahuje spoustu informací které jinde nenajdete.
PhOG - nové umístnění
PhOG - staré umístněníPhantom Owners Group - klub vlastníků nové klasiky kategorie Stock Class - Phatomu od CCI. Početná a stále se rozrůstající komunita přizvnivců této excelentní leč jednoduché zbraně je zárukou živelné atmosféry. Škoda jen, že tito lidé zpravidla nemají příliš velké technické znalosti ani neoplývají racionálním pohledem na ten svůj "hliníkový zázrak".
www.stockclasspaintball.com
invisionfree.com/forums/StockClassPaintballweb příznivců kategorie Stock class - 12g a Cock & Rock. Statické stránky opět nic moc, ale diskusní fórum celkem slušné. Jedno z míst které je nejvíce zaměřeno na přesné paintballové zbraně a střelbu, ale nakonec stejně zjistíte, že jsou tam většinou jen amatéři - sama idea SC je daleko větší, než tento její "hlavní" web.